Používame cookies

 

Zariadený, slnečný 3 i. byt v BA-Staré mesto

Ulica: Leškova 3/A
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Okres: Bratislava I
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Byty
Typ: Prenájom
Typ bytu: 3-izbový byt
1 350 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Prenájom komfortného, slnečného a klimatizovaného 3 izbového v Bratislave, Leškova ulica..

Byt sa nachádza na druhom podlaží s výťahom. Prenajíma sa kompletne zariadený, 85m2 s balkónom, v blízkosti Hlavnej železničnej stanice.  

V priestrannej vstupnej chodbe sa nachádza roldor skriňa. Samostatná kúpelňa s vaňou, samostatné WC. Kuchyňa plne vybavená a prepojená s obývacou časťou. Ďalšie dve izby sú neprechodné. Vstup po stranách obývacej časti.  Hneď pred bytovým domom zastávka MHD (SAV a Nám. Franza Liszta).

K bytu je možnosť prenájmu parkovacieho miesta v bytovom dome.

Ďalšie fotografie a obhliadka po dohode-kontakt dole.

Mesačný nájom 1100 € + 250 € réžia, mesačne spolu 1350 €/mesiac.

Byt voľný.

Podmienky prenájmu : v byte sa nefačí a žiadne zviera.

Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí 3550 € ( 2xpeňažná zábezpeka vo výške nájmu + jeden mesačný nájom s réžiou ).

V prípade, že Vás ponuka zaujala ma prosím kontaktujte :

mail: cicha@xpertreality.sk

tel.: +421908328787

 

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
85 m2
Zastavaná plocha:
85 m2
Stav:
novostavba
Počet izieb:
3
Typ budovy:
tehla
Balkón:
áno
Počet poschodí od prízemia vyššie:
7
Pozícia:
vyššie poschodie
Poschodie:
2
Celková plocha:
85 m2
Úžitková plocha:
85 m2
Zastavaná plocha:
85 m2
Stav:
novostavba
Počet izieb:
3
Typ budovy:
tehla
Balkón:
áno
Počet poschodí od prízemia vyššie:
7
Pozícia:
vyššie poschodie
Poschodie:
2
Celková plocha:
85 m2