Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

PREDAJ - stavebný pozemok v Gabčíkove

Ulica: Pasienky
Obec: Gabčíkovo
Okres: Dunajská Streda
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Stavebný pozemok
119 990 €

Popis nehnuteľnosti

     Realitná kancelária Xpert reality ponúka na predaj stavebný pozemok v intraviláne mesta Gabčíkovo. 

    Jedná sa o pozemok s výmerou 920 m2 ( parcela registra ,,C´´, druh pozemku záhrada )+ podiel o výmere 282 m2 na susediacom pozemku ( parcela registra ,,E´´, druh pozemku lesný pozemok - zvyšok podielu vo veľkosti 1/2 pri tejto parcele spravuje Slovenský pozemkový fond ), ktorý je situovaný v kľudnej časti intravilánu v slepej uličke s uličnou šírkou 13 m. Prístup z asfaltovej mestskej komunikácie. IS na pozemku nie sú, avšak sú hneď pred pozemkom ( elektrika, plyn, mestská voda, kanalizácia, optika )

     Pre parcelu o výmere 920 m2 je k dispozícií platná územno plánovacia informácia od mesta s funkčným využitím na bývanie v rodinných domoch a bytových domoch. 

     Mesto Gabčíkovo ponúka príjemne a pokojné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou s výbornou infraštruktúrou. Nájdete tu všetko potrebné :) ... ak by predsa len nie, tak Dunajská Streda je na skok :)

     Cena spolu za 1202 m2: 119.900 eur

Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa.

© fotografie a texty sú autorským dielom a mejtkom realitnej kancelárie Xpert Reality s.r.o.

Naša realitná kancelária Xpert Reality je licencovanou realitnou kanceláriou NARKS ( Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska ) a riadi sa jej etickým kódexom.

     • SLUŽBY •

     Zabezpečíme Vám kompletný prevod nehnuteľnosti, vrátane zmluvnej dokumentácie vypracovanej naším interným právnikom, bezpečný spôsob úhrady v prípade hotovosti či už notárskou úschovou alebo vinkuláciou, zápis do katastra nehnuteľností a taktiež protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti spojené aj s prepisom u všetkých dodávateľov energií.

     • FINANCOVANIE •

     Kúpu je možné financovať aj z hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vás prevedú naši interní špecialisti, ktorí sú registrovanými finančnými sprostredkovateľmi v NBS. Zabezpečíme Vám bezplatné vybavenie hypotekárneho úveru a taktiež poistenia nehnuteľnosti či úveru.

     • KONTAKT •

     Petra Remžíková

Mobil: +421 905 769 748

E-mail: remzikova@xpertreality.sk

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
1202 m2
Šírka pozemku:
13 m
Celková plocha:
1202 m2
Optická sieť:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Petra Remžíková

Petra Remžíková

Realitná maklérka

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Italiano
  • narks

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti