Financovanie

 

 

Podarilo sa Vám vybrať nehnuteľnosť?

Radi pomôžeme aj s financovaním Vášho nového domova.

 
U nás nájdete nové bývanie a zároveň aj výhodné financovanie na jednom mieste. Ušetríte nielen čas, ale aj peniaze. Vybavenie hypotekárneho úveru, prípadne dofinancovanie kúpy a rekonštrukcie Vášho bývania zabezpečia od A po Z naši hypotekárni špecialisti.
 
 

Ľudmila Červenková

tel: 0944 364 274,

mail: cervenkova@xpertreality.sk, 

číslo registrácie NBS: 236764

__________________

 

Naše služby:


 

Porovnanie ponuky od všetkých bánk


 

Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Máte možnosť porovnať jednotlivé banky aj cez našu hypokalkulačku. Jednoducho vyplňte parametre úveru a z porovnávača vyberiete Vami vyhovujúcu ponuku.

 

Kompletné poradenstvo 


 

Pomôžeme Vám v celom procese vybavenia financovania Vášho nového bývania. Pri vyjednávaní najvýhodnejších podmienok s bankou získate v nás silného partnera.

 

Najvýhodnejšie poistenie


 

Spolupracujeme so všetkými poistovňami, preto Vám dokážeme zabezpečiť to najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky. Využite naše služby, alebo poistite sa online na:


 

 

 

TOP PONUKY

Naše služby

Naše služby
  • Predaj, prenájom nehnuteľností
  • Právne poradenstvo
  • Vybavenie hypotéky
  • Najvýhodnejšie poistenie
  • Starostlivosť o klientov

Využite naše služby! Nechajte na seba kontakt, ozveme sa Vám a dohodneme sa na ďalších krokoch. Zavolajte nám alebo napíšte e-mail.

VIAC INFORMÁCII